Znám jednu osobu, která má chuť odejít z tohoto světa a já se snažím přijít na to PROČ. Slečna, která dojíždí 50 km do práce, bydlí s rodiči a pejskem + jí opustil její přítel. Teď už ex. Když se s ní rozešel, tak její život zůstal v troskách. Přestala mít chuť do života, ale kdo by měl po tom všem, že? Někdy má stavy, že brzo bude na hřbitově u své nejlepší kamarádky, která ji umřela. Rozumím ji. Doma rodinné nějaké problémy, opustí jí nejdůležitější osoba nejlepší kamarádka plus ji odkopne její partner, který jí stejně nevyznával lásku. Smutné. Ale co nechápu, že takový člověk má potřebu ničit něčí vztah.

Žena

Psát intimní věci muži, který má doma rodinu a podle ní to je jenom jejich humor. Jako humor mi to nepřijde na to, kolik obou je, ale třeba to každý vidí jinak. Těžko říci. Záleží, jak se vyspí, ale většinou převáží depresivní stránka nežli ta pozitivní. A to je špatně. A proto vám radím – buď té pozitivní, ať už je to těžký, jak to je, protože teď si vemte, že tahle slečna má jenom nějaký menší problémy v rodině a opustil ji partner, ale co lidi, co jsou bez nohy či ruky? Jsou hluchý nebo nevidí? Mají popáleniny, které už nikdy nezmizí ani plastikou? Tohle si nikdo neuvědomuje, ale každý den je pro nás dar, protože máme zdravé ruce, zdravé nohy, oči, uši, prostě všechno. A někdo to nemá anebo má, ale později o to přijde. Proto by si člověk měl uvědomit velký dar! Dar, o který jednoduše můžeme přijít a co pak budeme dělat? Půjdeme se zabít? A proč bychom to dělali?

Prášky

Když tu žije xxx tisíc lidí bez nohy, bez ruky, bez půlky těla a tyhle lidi žijí, a hlavně jsou více pozitivní, nežli lidi co mají jenom nějaký mindrák v hlavě, že jím někdo dal kopačky. Zlatý kopačky nežli přijít o ruku či nohu. Jaký na to máte názor? Asi byste nechtěli přijít o nic a neustále si přejete, abyste byli zdraví, ale nikdy nevíte, co vám řekne doktorka, když jí navštívíte. Bohužel tohle je život a je ho potřeba žít, a ne jenom proplouvat. Asi takhle ŽIVOT JE BOJ, ALE STOJÍ ZA TO! a je to tak. Co dáme našemu tělu, tak nám to tělo vrátí a pokud se někomu budete spát nebo budete mít nějaký mindrák v hlavě, že vás někdo pomlouval nebo dluží prachy, tak si hlavně uvědomte, že žijete. My budeme, ale peníze vždycky budou. Je to jak kolotoč.