Víte, že nejkrásnější životní překvapení bývají ta, která vytvoříte či zhotovíte sami, a z lásky? Kupříkladu malé děti z lásky k rodičům mohou spontánně namalovat obrázek a darovat jej mamince k narozeninám, a i když to zrovna není dílo hodné mistrovství Claude Moneta, cení se tu především přístup a dětské odhodlání něco dokázat vlastníma rukama. Máte-li doma takové děti a stejně tak srdečnou i vaší manželku, mohli byste jí překvapit darem vskutku neočekávaným – novým interiérem vašeho příbytku.

nábytek v ložnici

Nemusí jít nutně o kompletní vybavení, může to být třeba dlouho plánovaný nový nábytek v obýváku a podlahová krytina z kamenné dlažby, doplněné krásným jednobarevným kusovým kobercem.

Jestliže si nábytek vyhlédnete společně a chystáte se jej pořídit až příští rok, a máte-li zrovna (potají) našetřený potřebný obnos, například za vaše přesčasy a bonusové odměny v práci, můžete se do překvapení pustit ještě před vánočními svátky, třeba na konci léta. Zařídíte to tak, že (jako) musíte v práci trávit celý víkend, a vaše paní s dětmi mezitím odcestuje k babičce. Váš plán se začíná naplňovat a k jeho uskutečnění vám chceme připomenout jednu důležitou věc.

stůl a židle

Abyste vše časově dobře zvládli, domluvte si se stěhovací firmou montáž nábytku v Praze http://www.odnesto.cz/montaze-a-demontaze/. Stěhováci tyto práce provádí běžně a jsou navíc pojištění, a vy se tedy můžete v poklidu věnovat pokládce dlažby a pořízení koberce. Zatímco stěhovací firma sestaví nábytek, vy zvládnete za čtvrtek a pátek položit dlažbu zcela bez problémů a během neděle, kdy bude podklad dostatečně kompaktní, nastěhujete nábytek z vedlejší místnosti na své místo. Pak už zbývá jen doplnit místnost dekorativními pokojovými rostlinami a novým svítidlem, a můžete v poklidu vyčkávat na příjezd zbytku vaší rodiny.

Možná, že z tohoto překvapení budete mít největší radost právě vy, protože se říká, že dávat dary a milovat bezpodmínečnou láskou je to nejkrásnější, co lze prožít.