Nadcházející Dušičky jsou pro mnoho lidí obdobím, kdy už několik měsíců předem šetří peníze na nákup dušičkových vazeb. Protože všechno zdražilo, nenajde se asi nic, co by stálo stejně jako před rokem. Zdražily sušené květiny, polystyrenové korpusy i aranžovací hmota. To všechno je součástí vazeb, které se dávají na hroby. Proto se mnoho lidí uchýlilo k řešení, kdy takové vazby kupují v supermarketech. Na první pohled je na takových vazbách vidět, že jsou levné a nevypadají příliš dobře. Bohužel část lidí si nic lepšího dovolit nemůže. Možná je lepší se naučit výzdobu dělat doma. Není na tom nic těžkého, a stačí vám pár věcí, které můžete používat i opakovaně.

zdobený hrob

Chcete něco jednoduššího?
Bohatě starší, když si seženete pár větví jehličnanu, nějaké mašle, dekorativní ozdoby z květinářství, vázací drát a tavnou pistoli. Stačí trocha zručnosti, počítač s internetem, a zvládnete uvázat kytičku, která bude vypadat daleko lépe než ta ze supermarketu. Pokud jste o něco zručnější, naučíte se vázat i věnečky nebo aranžmá z aranžovací hmoty. Tu můžete koupit na mokré i suché vazby. U nás můžete koupit třeba srdce, obdélníky, věnce a nebo aranžmá na stůl. Vyrobit si tak můžete dekorace nejen na hrob, ale i na stůl nebo na dveře.

hřbitov hroby

Ušetříte tisíce
Spousta lidí má na starosti více než jeden hrob, a pokud chtějí něco lepšího než jen zapálit svíčku, stojí je Dušičky tisíce korun. Každý nemá možnost vyrábět si kytice doma, ale také nechtějí utrácet tisíce korun za něco, co se jim možná ani nelíbí. V takovém případě je lepší koupit u nás kvalitní a velmi realistické umělé květiny, které budou vypadat skvěle v jakékoliv váze a splní účel květinové výzdoby. Vše na výzdobu nejen hrobů na Dušičky můžete koupit na jednom místě a ušetříte tak na dopravě. Nakupujte tam, kde je velký výběr, nebudete muset nakupovat na více místech.