Výběr té správné elektronické cigarety je důležitý. Pro ty, kteří například přestali kouřit, a dali se na cestu vapingu, je elektronická cigareta každodenním společníkem. A pokud něco používáme tak často, samozřejmě chceme, aby to bylo něco, co nám naprosto vyhovuje.

Hodně z vaperů dává přednost takzvaným systémům POD. Tyto systémy jsou většinou určeny na vapování MTL, tedy pusa-plíce. Najdou se i samozřejmě i takové, na kterých lze vapovat systémem DL, tedy přímo do plic. Ale celkově můžeme říct, že pokud chcete mít z vapování zážitek, který se bude co nejvíc blížit kouření pyro cigaret, zvolte právě POD systém. Zaujmou vás nejen systémem vapování, ale také svou jednoduchostí na používání a údržbu. U většiny stačí jen pravidelně měnit cartridge, plnit liquidem a nabíjet přes USB kabel. Toť vše.

cigareta

Jaký POD si ale vybrat? V dnešní době je jich na trhu desítky a desítky. Zajímavou volbou jak pro začátečníky, tak pokročilé vapery, by mohly být POD systémy Uwell Caliburn E-cigo. Značka Uwell se již dlouho zabývá výrobou vaperských potřeb, především elektronických cigaret. Své POD systémy označují právě jako řadu Caliburn. Caliburn POD systémy jsou cenově dostupné a zaujmou vás svou jednoduchostí, která jim ale neubírá z funkcí.

vape

Většina podů je kompatibilní s několika typem hlav s různým odporem, což vám umožní vybrat si to, co vám nejvíce vyhovuje. U většiny také najdete indikátory baterie, případně možnost natavení teploty při vapování. Samozřejmostí je u všech jednoduché nabíjení přes USB kabel, který vám umožní si elektronickou cigaretu nabít prakticky kdekoliv, kde se právě nacházíte. Caliburn elektronické cigarety se vyrábí v nejrůznějších designech. Můžete si vybrat mezi klasikou v podobě nenápadných, neutrálních barev, ale také mezi barevnými variantami, kdy se elektronická cigareta stane vašim skvělým doplňkem.