Existuje opravdu hodně lidi, kteří už by také chtěli bydlet ve vlastním bydlení, a to hlavně kvůli tomu, že už nechtějí platit nájem. Já sice chápu, že placení nájmu je docela takové zbytečné, protože si spočítejte, kdybyste třeba třicet let bydleli v nějakém nájmu anebo klidně i čtyřicet let, spočítejte si, kolik byste třeba zaplatili, kdybyste tohle všechno sečetli za ty roky, https://www.by-wo-men.com/cz/kniha-cerne-roky.php co tam bydlíte. Já si myslím, že tolik peněz by to bylo určitě, že by se za to už mohli mít třeba nějaký pěkný byt dva plus jedna, jenomže já zase na druhou stranu chápu, že hodně lidí zase nadává na to, že třeba by chtěli mít hypotéku, aby měli vlastní bydlení, ale bohužel jim to nikdo nechce dát.

Na splácení mít musíte.

Tohle je totiž i můj případ, kdy už jsem dvakrát žádala o hypotéku, ale vůbec nikde mi to neschválili, což mi hodně vadilo a byla jsem z toho nešťastná. Zkoušela jsem také dokonce v bance brečet, protože mi to už přišlo opravdu hodně líto, protože jsem stále nedokázala pochopit, proč zrovna já nemůžu mít hypotéku. Potom jsem se dozvěděla, že existuje americká hypotéka bez registru Nebankovnihypoteky. Ale měla jsem za to, že ani americkou hypotéku bez registru mi neschválí už vůbec. Myslela jsem si, že americká hypotéka bez registru je něco speciálního.

Někdy je to s penězi složité.

Takže jsem si řekla, že asi raději nebudu už nikam chodit, abych zase ze sebe nedělala blázna, že by mi už potřetí neschválili hypotéku. Jenomže jednoho dne jsem si řekla, že to zkusím ještě do třetice. A víte, co se nakonec stalo? Samozřejmě, že americkou hypotéku bez registru mi schválili, i když jsem na to byla sama a bez partnera. Vždyť přece jen neexistuje žádný zákon na to, že americkou hypotéku bez registru si musí vzít jenom manželé anebo pár. A kdybyste vy uvažovali o nějaké hypotéce, tak jaká by to byla? A já sama za sebe vám už mohu doporučit skvělou a výhodnou americkou hypotéku bez registru, která je hodně využívaná.