Patříte mezi ty, kteří nejsou o víkendech vůbec doma a jezdíte si po různých akcích a festivalech? Pokud máte drahou polovičku a máte pocit, že na vás začíná být naštvaná, rozhodně se nemůžete divit. Proč? Protože pokud vaše polovička sedí doma a vy se jí ani nezeptáte, zda by s vámi chtěla jet, skutečně se nemůžete divit tomu, že už s vámi pomalu nechce ani komunikovat. Může to dokonce zajít ještě mnohem dále, a právě na to byste si měli dát pozor. Může se také klidně stát to, že jednou odněkud přijedete domů a zjistíte, že kromě vašich věcí zde nic jiného není. Čím to asi může být? Určitě to uhodnete na první pokus.

začátek akce

Je dost možné, že vaše drahá polovička je taková, že chce zejména o víkendech podnikat něco s vámi, protože s vámi ráda jezdí na víkendy apod. a s někým si někam zajde jen jednou za čas. Je dost možné, že pokud jste z ničeho nic začali trávit každý víkend mimo domov, a to ještě bez ní, že nadšená rozhodně nebude a opravdu to dojde velmi daleko. Klidně by se mohlo stát, že pokud vás vaše drahá polovička upozorní na to, že se jí to nelíbí, protože jste pryč až příliš často místo toho, abyste byli spolu, může to zapříčinit rozpad vašeho vztahu.

konec akce

Je možné, že vy to nevnímáte tak, jak to vnímá vaše polovička, ale pokud by vám ona dělala to samé, co děláte vy jí, je dost možné, že byste také nebyli nadšeni a začalo by vám docházet, že to není dobře, že netrávíte čas i spolu. Tím, že spolu netrávíte čas učíte vaši polovičku jednu věc, a to žít bez vás. Jakmile to dojde do bodu, kdy vaše polovička zjistí, že je jí bez vás daleko lépe než s vámi, může dojít k tomu, že vás opustí, protože nebude žádná změna to, jestli je s vámi nebo bez vás. Na něco takového byste si měli dávat pozor, pokud nechcete, aby se vám rozpadl vztah. Najde se mnoho lidí, kteří neustále brečí, jak mají málo peněz ale i tak jsou minimálně týden v měsíci někde na dovolené. Přijde vám to normální? Rozhodně to normální není.

Podobné příspěvky