Různé technické vymoženosti jsou opravdu hodně důležité, pokud chcete pracovat v takovém oboru, který si vyžaduje opravdu hodně technické události. Já sama jsem si řekla, že kdybych nemohla mít doma žádnou techniku anebo pracovat s technikou, tak by mě to opravdu hodně mrzelo. Kolikrát jsem si ale říkala, jak vůbec některý vědec anebo další lidé přišli na to, že by technika mohla nám lidem usnadňovat život anebo jak by vymysleli něco technického. Docela hodně mi to překvapovalo, protože technika je přeci taková, která je také velice složitá, když se jedná o složité a náročné vymoženosti.

Technika je úžasná.

I když si vezmu například automobil anebo také mobilní telefon. Opravdu všechno je složité. A myslím si, že technika je v tomhle ohledu opravdu hodně vyspělá. Také mě překvapilo, když za mnou přišel přítel, který mi řekl, kterého baví vymýšlet různé technické věci. Vzpomínám si, jednu na vysoké škole udělal tak skvělého robota, kterého máme doma dodnes. Je to opravdu skvělý technický vynález. Takový ten přítelův robot dokonce umí donést některé příbory anebo další věci nebo podat mobil anebo klíče. Myslím si, že když někdo vymyslí takový skvělý technický vynález, jako přítel, tak jsem řekla, že je to skvělá volba.

Robotika mě baví.

Protože takhle se alespoň lidé mohou podívat, že technika je opravdu skvělá a že technika není zas tak moc úplně složitá, jak si mnoho lidí myslí. Přítel na tomto robot pracoval prý asi půl roku, takže je z něj úplně nadšený a také ve škole dostal za to skvělou známku. Já jsem také zkoušela něco vyrobit, když jsem byla ve škole, ale vůbec se mi to nepodařilo, takže jsem s tím raději přestala. Myslím si, že je to škoda, třeba bych mohla být už dávno populární vědec. I když tedy nějaké pochybnosti bych měla. Mě baví technika a zajímám se o to, ale nic složitého bych jistě neuměla.