Vždycky jsem chtěla mít opravdu krásný a moderní nábytek. Jenomže někdy se mi to nepodařilo prosadit. Můj přítel stále chtěla takový minimalistický nábytek, který na sobě vůbec nemá žádné vzory. Ale já jsem taková, že se mi opravdu hodně líbí vzory a chtěla jsem vždycky něco krásného a originálního, aby to neměl jenom tak někdo. Vždycky jsem si přála takové futuristické typy nábytku anebo další futuristické věci, které by k sobě pěkně ladily. Líbí se mi to. A opravdu nemám ráda takový ten retro styl anebo styl minulých let, protože mně to přijde takové hodně zastaralé.

Líbí se mi světlé barvy.

Samozřejmě, že kdybych si třeba zařizovala nějakou chatu, tak tam bych to chtělo takový starobylý nábytek a retro vybavení s různými vzory. Jenomže domů chci mít něco opravdu ultramoderního, co se mi bude líbit a nebudou to mít v okolí úplně všichni. Protože moje sousedka je opravdu hodně závistivá a žárlivá, že kdybych měla opravdu cokoliv, tak mi to pomluví ze všech stran. Takže vím, že i kdybych se podívala na tyto webové stránky sten-skrine.cz, kde jsou různé vzory a to včetně vzoru u9631, tak by mi sousedka řekla, že je to stejně škaredé. I když vím, že by se to sousedce moc líbilo.

Mám ráda futuristický styl.

Jenomže z toho důvodu, že tento vzor by neměla vůbec moje sousedka, že by si ho nemohla dovolit, tak by raději každému řekla, že je to škaredé, jenom kvůli tomu, aby si zvýšila ego. Nevím proč taková je, ale asi je to taková povaha. Je mi to líto, ale mně vůbec neodradí od toho, abych si pořídila vzor a design nábytku takový, jaký by se líbil mně. A opravdu nebudu brát ohled na svou sousedku. Když má někdo rád vzor u 9631, tak to přeci neznamená, že se musím potom řídit podle vkusu jiného člověka. Něco jiného je, když byt zařizuje více lidí. To je pak složité se nějak domluvit. Vzor u9631 je vážně moc pěkný, přesvědčte se sami.