Také jste někdy přemýšleli nad tím, že si necháte vybělit váš chrup? Pokud ano, tak se podívejte na webové stránky clinicplus.cz, kde je napsáno opravdu mnoho informací o tom, jak vybělit správně zuby. I já sama jsem o tom kdysi přemýšlela. Jenomže když jsem potom viděla ty velké ceny, tak jsem se úplně lekla. Ale ještě tedy dva tři roky jsem o tom přemýšlela, dokud bych jsem si neřekla, že bílé zuby vlastní omlazují člověka. A když to tak vezmu, tak zdravý krásný a bílý úsměv je vlastně půlka výhry. Také jsem chtěla patřit k těm lidem, kteří mají krásný bílý zářivý úsměv.

O chrup pečuji.

Takže jsem se podívala ještě jedu na webové stránky a v tu dobu mi bylo úplně jedno, kolik, co stojí. Jednoduše jsem si řekla, že prostě chci mít bílé zuby. Ať to stojí, co to stojí. Takže jsem se zeptala svého přítele, jestli mě to bude podporovat, protože já sama jsem si chtěla ušetřit na to, abych měla na vybělení zubů. Budu sice šetřit opravdu dlouho peníze, ale mě to nevadí. Za to čekání, a hlavně také těšení se, tak za to to opravdu stojí. Ze začátku jsem se bělení zubů úplně bála, že to bude třeba bolet. Jenomže když jsem potom měla konzultaci s lékařem, panem zubařem, tak mi řekl, že to vůbec nebolí.

Mám vybělené zuby.

Jenom to chce chvilku strpení, třeba více než hodinu, než bude práce u zubaře hotová. A jsem naprosto nadšená. A když jsem potom měla po bělení zubů, tak musím uznat, že jsem několik dní nemohla pít kávu nebo čaj a samozřejmě pít červené víno nebo kouřit. Naštěstí nekouřím, takže to na bělost zubů nemá vůbec žádný vliv. Jsem opravdu ráda, že mám konečně bílé zuby o dva odstíny a musím uznat, že i okolí se toho všimlo. Dokonce se říká, že když má člověk opravdu krásné bílé zuby, tak to omlazuje minimálně o pět let. A to se vždycky hodí. Nebojte se bělení zubů v Praze, protože výsledek potom vážně stojí za to. A vy byste si nechali vybělit zuby? Vážně to nebolí. A dokonce i moje maminka už také uvažuje, že si také nechá v Praze vybělit zuby.