Já sama vím, že dovolená je opravdu hodně důležitá, protože já bych bez dovolené asi nemohla pořádně fungovat. Vždycky potřebuji si pořádně odpočinout, a to hlavně kvůli tomu, abych měla více energie na svou novou práci. Protože já jsem před půl rokem měnila zaměstnání. Předtím jsem pracovala ve skladu, kde je drogistické zboží a občas nějaké trvanlivé potraviny. Jenomže já už jsem tam pracovala devět let. A věřte mi nebo ne, ale mě už to opravdu tak nudilo a deprimovalo, že jsem si řekla, že práci musím prostě jednoduše změnit nebo se z toho asi už zblázním.

I čistá příroda je zajímavá dovolená.

A opravdu jsem nechtěla skončit někde tam, kde mi hrozí potom syndrom vyhoření. Takže jsem si řekla, že raději půjdu na dva měsíce na pracovní úřad, abych si dost odpočinula a kde bych si mohla srovnat si myšlenky. Odjela jsem na týdenní dovolenou do Španělska. A bylo to opravdu geniální. A vůbec nelituji této španělské dovolené, protože za posledních pět let to byl asi nejlepší týden v celých pěti letech mého života. Potom jsem si řekla, že než si najdu novou práci v obchodě, kde se prodává obuv, tak jsem si umanula, že pojedu ještě na tři dny na nějaký wellness.

Dovolená mě baví.

Bylo to opravdu příjemné. Jela jsem do Polska na krásný wellness pobyt, který trval opravdu tři dny a musím uznat, že jsem se krásně zrelaxovala. A skvělá odpočinková dovolená prostě k člověku patří. Asi slíbila jsem sama sobě, že alespoň třikrát ročně si vždycky zajedu alespoň na víkend do nějakého wellness centra anebo na nějakou delší dovolenou, abych si pořádně odpočinula a byla více klidnější, A také bych měla více síly a odvahy na pracování. Když je člověk odpočatý, tak je potom opravdu paráda pracovat. Tohle se ví, že když je zaměstnanec spokojený, tak potom také samozřejmě odvádí o dost lepší práci, než třeba člověk deprimovaný a neodpočinutý.

Podobné příspěvky