Znáte to, potřebujete si něco uvařit a narychlo nemůžete nic zpaměti vymyslet. Dostali jste chuť na něco dobrého ať už sladkého, nebo slaného, nebo chcete svému partnerovi/partnerce udělat radost nějakou dobrou večeří? V dnešní době je nejsnazší vyhledat si nějaký recept na internetu. Je spoustu postupů na různé recepty, zda je recept dobrý nebo ne poznáme podle hodnocení, a to podle toho kolik má hvězdiček. Nicméně psané recepty nejsou zdaleka tak dobré jako videa. A zrovna já osobně když chci vařit něco nového tak se musím přiznat, že nevařím podle receptů na vaření které jsou napsané na internetu, ale raději se dívám na videa.

koření na vaření

Samozřejmě také záleží na tom, na jaká videa se koukáte. Je velký rozdíl dívat se na videa od nějakých amatérů, nebo profesionálních kuchařů třeba z pořadu – Ano šéfe! Pomocí toho jsem třeba dokázala upéct punčový řez, naučit se dělat vynikající koblížky, langoše, různé večeře, svíčkové, vlastně už vařím a peču pouze podle videí. Na takovém videu totiž vidíte postup přesněji. Podle mě je dobré přečíst si i popisek ale zároveň shlédnout video. Na některých videích totiž nepíšou třeba požadované množství a odhadují některé věci pouze od oka, nicméně z mých videí z vaření nebo pečení tam je množství vždy napsané!

zelenina na vaření

Mnohem líp se mi s tím pracuje než pouze podle napsaného postupu. Na našich stránkách – online video downloader, YouTube downloader stačí pouze vložit odkaz na dané video a stáhnout si ho přímo do vašeho PC! Výhodou je, že video budete mít neustále ve vašem počítači a nemusíte mít ani přístup k internetu a na video se kdykoli během dne můžete podívat i bez přístupu k YouTube a zrovna na YouTube jsou hodně zajímavá videa s recepty ať už na vaření, nebo pečení. Našla jsem tam celou řadu receptů třeba na pečení dortů, buchet, koláčů, slaných jídel jako je rizoto, aj. Dále můžete stahovat i jakákoli jiná videa z YouTube.