Jak dlouho vám trvá než si doma uklidíte?
Vždycky záleží na tom jak velký prostor máte k úklidu, kolik lidí v domácnosti žije a v jakém stavu se domácnost nachází. Když budete jednou za čas dělat velký úklid, bude to mnohem těžší než průběžné menší úklidy. Vždycky je lepší jednou denně třeba 15 minut věnovat úklidu než všechno nechávat na jeden den. Je logické že se potom hromada práce nakupí a člověku se při pohledu na všechny nečistoty a hromady věcí do úklidu nechce.

úklidové prostředky

Tak jako je lepší průběžně uklízet domácnost, je lepší průběžně uklízet společné prostory. Ty najdete v paneláku nebo v bytovém domě. Jednotlivé byty se vždycky v úklidu střídaly, ale někteří nemají čas, nejsou zdravotně způsobilí a nebo se jim roste nechce. Jenže nechat všechno špinavé a zanedbané a žít v tom není příjemné nikomu. A spoléhat na to, že to jednou někoho přestane bavit, a ve svém volném čase, se svými úklidovými prostředky a zdarma všechno uklidí za ostatní, prostě není fér.

Vždycky je lepší když se všichni dohodnou na společném postupu. Proto je ideální dohodnout se a zavolat si na pravidelný úklid někoho z externí úklidové firmy. I my vám můžeme nabídnout nejen úklid paneláku, ale také úklid jednotlivých domácností. Je to bez starostí, bez práce a za dobrou cenu. Tak proč toho nevyužít?

kbelík s vodou

Úklid společných prostor zahrnuje nejčastěji vymetení a vytření schodů, chodeb a výtahu. Jednou za delší časový úsek si lidé přejí uklidit i kočárkárny a podobně. Můžete mít pravidelně uklizeno od profesionálů a nikdo z bytového domu se na tom nebude muset podílet jinak než finančně, což je v případě úklidu jednou za týden zanedbatelná částka. Záleží jen na vás co budete od úklidu všechno očekávat, lze se dohodnout na mnoha pracích, které byste jinak museli dělat sami. Zavolejte nám a dohodněte si úvodní schůzku.