Je opravdu mnoho způsobů, jak si člověk může vydělávat peníze. Já jsem vždycky přemýšlela nad tím, jak na tom budu já v budoucnu. Protože jsem vždycky byla taková, že jsem si chtěla dělat co chci. U ničeho jsem nevydržela opravdu dlouho anebo jsem taky nesnesla žádnou autoritu. Ani nevíte, jaké jsem třeba měla problémy ve škole, a to i na střední škole, když tam třeba učitelka zadávala úkoly. Takhle v učení to šlo, jakmile jsme měli ale praxi, tak už to bylo horší. Vážně nevím proč, nedělala jsem to vůbec schválně a nevymýšlela jsem si, ale prostě jsem nesnesla autoritu.

SEO je zásadní.

I když jsem se snažila, tak mně to moc nešlo. Proto jsem si řekla, že si udělám nějaký kurz na podnikání, který mě bude velice bavit. Chtěla jsem stejně převzít v budoucnu máminu a otcovu celou hospodu, takže jsem si řekla, že když se budu snažit a budu hodná a slušná, že by mi rodiče tohle taky potom předali a přání by mi splnili. A zjistila jsem si, že jsou různé webové stránky, jako například seoconsult.cz, kde je opravdu mnoho informací o tom, jak skvěle podnikat a co to znamená WIX SEO. Anebo jak si udělat také webové stránky, aby prosperovaly. Protože jsem chtěla pro naši hospodu udělat kvalitní webové stránky, kde by se lidé mohli dívat na to, jak to zrovna v hospodě máme.

Často pracuji online.

Protože jsme taky chtěli dělat různé akce a zábavy, takže jsme si řekli, že znalost nějakého marketingu anebo reklamy bude pro nás naprosto zásadní. Řekla jsem si, že když už chci podnikat, že bych se také měla naučit udělat opravdu skvělé weby a grafiku nebo také znát https://www.seoconsult.cz/seo-pro-shoptet. Nebo zjistit, jak se dělají různé PPC reklamy anebo jak na internetový marketing. Nemyslete si, že to opravdu jednoduché. Je to docela složité. I když mnoho lidí si myslí, že je to snadné, protože v dnešní době prý umí každý na počítači. Tohle je sice pravda, ale podnikat a znát to dokonale je opravdu zásadní.