Cena bazénů do země je sice někdy vyšší, zejména u větších nádrží, ale jde o natolik příjemné a působivé prostředí pro relaxaci, že si jeho přítomnost na zahradě málokdo odepře, má-li finanční i prostorové možnosti. V bazénu se ale nemusíte jen válet jako tlouštík v kádi, lze jej využít pro některé aktivity sice méně obvyklé, ovšem účinné a příjemné.

voda v bazénu

Promítání filmů – proč lidé tak rádi navštěvují kina? Protože velký rozměr filmového plátna vtáhne do děje mnohem víc, než televizní obrazovka. Ani velkoplošná televize nesvede to, co docela obyčejný kus prostěradla a projektor z projekční vzdálenosti deseti metrů. Stačí je vhodně naistalovat venku na zahradě, využít třeba i domovní fasády, a máte doma bazénové kino. Pak už stačí jen pozvat vhodné hosty, a je to. Co víc si přát, než zábavu v bazénu s vhodným drinkem a občerstvením a rodinnou komedií, například od Marie Poledňákové anebo Zdeňka Trošky. Takové „Slunce seno erotika“ je titul pro sledován z bazénu přímo ideální.

čistý bazén

Erotika – bazén je také vhodné prostředí pro erotické hrátky a nejen to. Můžete jej využít i pro uspořádání seznamovacího večírku. Znáte-li dva osamělé jedince, kteří by se k sobě hodili, a ti dva se navzájem neznají, můžete pro ně zorganizovat seznamovací večírek. Pozvete na něj další kamarády, aby tu bylo veseleji, a opadla počáteční nervozita a ostych. Seznamování v bazénu nemusí zpočátku probíhat v erotickém duchu, ale později třeba ano, anebo se alespoň k erotice bude schylovat a pro příště už se ti dva spolu pomilují. V bazénu se lidé cítí příjemně, uvolněně, a to nemusíte vůbec vyrukovat s alkoholem. Seznámení může klidně proběhnout bez kapky alkoholu a pouze s nealkoholickými nápoji. Nezapomínejte ale na vhodné pohoštění, na zákusky, pizzu, obložené chlebíčky, a hodit se může i vícepatrový ovocný dort.