Sychravé podzimní počasí přímo vybízí k tomu, aby si člověk sedl do křesla, zachumlal se do deky, a uvařil si nějaký dobrý čaj. Čaje jsou velmi populárním nápojem právě v tyto dny, kdy podzim nastupuje v plné síle. Čaje nám mohou pomoct s moha zdravotními problémy. Sehnat se dají nejen jednodruhové, ale můžete si vychutnat čaj, který je vlastně taková směs z více druhů. Čaj by se měl připravovat podle toho, jestli jde například o zelený nebo černý čaj. Proto vždy dodržujte pokyny od výrobce.

bylinný čaj

S čím potřebujete pomoct?
Některé bylinné čaje se pijí třeba při potížích s nachlazením. Právě podzim je období, kdy začíná řádit různé virózy a respirační choroby, takže je vhodné pít bylinky i preventivně. Jedním z nejoblíbenějších čajů je zázvorový, který má výraznější chuť. Populární je také zelený čaj, který má jemnou chuť a příjemně voní. Mezi zajímavé čaje patří třeba modrý čaj, který se zabarví do modra, pokud do něj přilijete trochu citronové šťávy. Tento čaj patří mezi nejzajímavější čaje vůbec, a vyznačuje se jemnou chutí. Je plný zdraví prospěšných látek, takže pokud chcete podpořit svou imunitu, rozhodně si ho dopřejte.

modrý čaj

Jestli hledáte kvalitní čaje z celého světa a nebo si raději dáte dobou kávu, objednejte si u nás co máte rádi. Nabízíme to nejlepší z celého světa, ať už jde o čaje, kávu a nebo o koření. Pokud nevíte co dát svým blízkým k Vánocům, můžete u nás využít i možnost nákupu dárkové poukázky, která potěší každého, kdo má rád kávu a čaj.

Chcete poradit?
Protože se prodejem čajů zabýváme již dlouho, můžeme vám poradit, jaký čaj vybrat. Ne každý čaj je vhodný pro všechny, takže pokud si nejste jisti zda vybraný čaj můžete pít i vy, raději se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. I my vám dokážeme s některými čaji poradit, tak se na nás neváhejte obrátit. Dopřejte si kvalitu a užijte si podzim s úsměvem.