Vodní dýmka je pro mnoho lidí vítaným zpestřením letních dní. Dávají si ji opravdu často s přáteli u někoho doma, protože většinou chutná i nekuřákům. Vodní dýmka je alternativa k normálním cigaretám. Stejně jako elektronické cigarety ani dýmka není tak škodlivá. Pokud ji neznáte, je to zařízení, které je složeno z vázy na vodu, korunky a hadic. Když se dýmka poskládá a naplní vodou, stačí už jen do korunky dát váš oblíbený tabák a úplně nahoru přijdou nažhavené uhlíky. Na dýmku se dá zvyknout rychle, protože kouření dýmky je zábava. Navíc vhodně zvolený tabák vám v ústech zanechá svěží chuť. Mezi nejpopulárnější tabáky v České republice patří dlouhodobě ovocné příchutě.

Tip: pokud byste chtěli zkusit něco nového, můžete si připravit ananasovou hlavu, která chutná ještě lépe.

muž dýmka

Na vodní dýmku chodí spousta lidí do barů, kde jsou ale limitováni otevírací dobou. Ta nemusí každému vyhovovat, a navíc v létě bývá největší návštěvnost, takže bez rezervace se často na dýmku ani nedostanete. I proto si mnoho lidí začíná dýmky kupovat pro svoji osobní potřebu. Nic na tom není, protože jsou dnes dostupné na internetu, kde si můžete objednat úplně všechno, co pro kouření dýmky budete potřebovat.

Jak vybrat vhodnou dýmku
Dýmek je na trhu opravdu hodně. Vybrat ji musíte podle toho, zda si ji budete dopřávat jen v páru a nebo i s přáteli. Od toho se odvíjí velikost. I když si ale budete kupovat dýmku jen pro dva, raději si vyberte širší vázu, která je stabilnější a nehrozí u ní porušení stability a pád.

vodní dýmka

Máte v plánu dýmku převážet třeba na chatu? Chcete aby ji vyzkoušel i někdo další? Pro převážení skleněné vázy budete potřebovat kvalitní obal. Taška na vodní dýmku je ideální, protože do ní dýmku pohodlně zabalíte a převezete ji, aniž by hrozilo, že dojde k jejímu poškození. Myslete i na převoz a rovnou si s dýmkou kupte i tašku.