Pěkné oblečení nemusí stát tisíce korun. Hezky se obléknout jde i za mnohem méně peněz. Nakoupit pěkné oblečení jde i v levnějších obchodech a téměř nikdo by nízkou cenu na některých kouscích nepoznal. Vytvořit hezký outfit jde i z pár kousků, které už máte doma. Důležité je umět si pohrát s barvami, aby výsledek byl překombinovaný. Pokud si nevíte rady, zkuste se inspirovat na internetu.

černé lodičky

K dokonalému outfitu stačí maličkosti
Chcete vypadat opravdu šik a nevíte jak na to? Klíčem k úspěchu jsou doplňky a drobnosti. Zkuste například k nevýraznému oblečení vzít výraznější kabelku, boty a nebo třeba čelenku do vlasů. Skvělou službu vám udělají třeba lodičky na vysokém podpatku s platformou, ty se hodí ke všemu a dají se nosit v podstatě od jara až do podzimních plískanic. V obchodech najdete spoustu bot na podpatku, koupit si můžete jednobarevné, barevné, ale i opravdu velmi extravagantní kousky.

Při výběru lodiček dbejte na to, abyste si je rozhodně vyzkoušela. Odolejte pokušení koupit si krásné lodičky na internetu, byť by to byly značkové kousky za skvělou cenu. Takový nákup se vám nemusí vyplatit. Ne všechny boty jsou dobře vyrobené a nemusí vašim nohám vůbec sedět. Když si boty vyzkoušíte, hned budete vědět na čem jste. Pozor také na materiál. Kožené boty se vám časem roztáhnou, ale boty z měkkých materiálů vám budou malé i rok po nošení.

sexy lodičky

Platforma je skvělou volbou pro všechny ženy, které teprve začínají na podpatcích chodit. Díky platformě se vám bude chodit snáz než bez ní, protože platforma sníží výšku podpatku. Jestliže se na podpatcích zatím úplně necítíte, určitě zvolte takové boty, které mají alespoň nějakou platformu a rozhodně si nejprve kupte boty s nižším podpatkem.

Díky botám můžete mít luxusní outfit, který se bude hodit na běžné denní nošení i na skleničku s kamarádkami.