Čáry, máry fuk. Abraka, dabraka. Tyhle slova jste určitě slyšeli a některým z vás to připomíná skvělé dětství a hned byste si to všechno zopakovali. Smích, vzrušení a to nadšení, když se kouzlo povedlo a vy jste tleskali úžasem a doma přemýšleli, jak to vlastně ten kouzelník dělá. Kouzelníka si můžete pozvat hned domů. Nebo taky jako zpestření na dětskou oslavu narozenin, jako překvapení pro děti. Kouzelník jim vykouzlí úsměvy na tváře. Děti se budou bavit a taky budou určitě nadšené.

kouzelník

Kouzelník si jistě sebou přinese spoustu vybavení, která pro kouzla bude potřebovat. Taky bude potřebovat asistenta, tak může do kouzlení zapojit děti. Zkuste se ve vašem okolí po takovém kouzelníkovi podívat, který by přišel třeba na dětskou oslavu. Ale kouzelník nemusí přijít pouze na dětskou oslavu. Můžete si ho taky pozvat a zařadit ho do programu na dětském dni. Kde se sejde opravdu hodně dětí a dospěláků a spousta se jich tam najde, koho kouzla zajímají. Kouzelní pro děti se může taky vyskytnou ve školce nebo na Vánočních besídkách a o zpestření programu se hravě postará.

kouzelník

Neznám ve svém okolí nikoho, kdo nemá rád kouzla. Jistě kolikrát mi dospělí umíme kouzla pro kouknout hned, ale můžu vám říct, že tak jak jde všechno do předu, tak i ti kouzelníci a taky kouzelnici vyvíjí z kouzly vysoko a nestačíme žasnout nad údivem jako to vlastně udělali. Já samá mám třeba problém vyndat ježka z klece. Tak by to asi vypadalo s kouzlením. Pokud vaše děti kouzlení zajímá, tak je klidně můžete přihlásit na nějaký kroužek, kde se budou tyhle skvělá kouzla učit. Kouzla vždycky zůstanou s velkým otazníkem. Na světě je tolik skvělých kouzelníku, že nad jejich triky, kolikrát zůstává rozum stát. Taky mají své velké publikum dospělých, a i mladších diváků, které zkoumají každý pohyb kouzelníka, proto aby odhalili jeho tajemství.